Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Matte-Color Mauve Mocha |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-703 |
| Product code | 41752 |
| In design | Matte-Color Andromeda |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-704 |
| Product code | 41756 |
| In design | Inside-Color Aqua/Purple-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-252 |
| Product code | 41762 |
| In design | Transparent-Rainbow CobaLight |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-87 |
| Product code | 41766 |
| In design | Inside-Color Frosted Crystal/Grape-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-774F |
| Product code | 41769 |
| In design | Transparent CobaLight |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-8 |
| Product code | 41771 |
| In design | Opaque Navy Blue |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-48 |
| Product code | 41919 |
| In design | Silver-Lined Purple |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-2224 |
| Product code | 41924 |
| In design | Metallic Gun Metal |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-90 |
| Product code | 42018 |
| In design | in brass colour, pink, purple, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50470 |
| In design | Blue iris |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 26057 |
| In design | Purple iris |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 26059 |
| In design | pink and purple with silver lining |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34987 |
| In design | light purple |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34992 |
| In design | Duracoat Opaque Dark Orchid |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-2139 |
| Product code | 41256 |
| In design | Matte Metallic Blue Slate AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1063 |
| Product code | 41280 |
| In design | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-2642F |
| Product code | 41547 |
| In design | Glow In The Dark-Dark Pink/Green Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-2724 |
| Product code | 41642 |
| In design | Ceylon Frosted Glacier |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-146F |
| Product code | 41722 |
| In design | Dyed-Rainbow Lavender Mist |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-477 |
| Product code | 41739 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)