Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | white, in brass colour, pink, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50473 |
| In design | Lined Crystal Pale Salmon |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-234 |
| Product code | 41242 |
| In design | Duracoat OPaque Light Carnation |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-2116 |
| Product code | 41244 |
| In design | Opaque Rosewater |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1906 |
| Product code | 41245 |
| In design | Transp. Pearl Lined Pink AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1673 |
| Product code | 41247 |
| In design | Dyed Opal Wine |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1376 |
| Product code | 41249 |
| In design | Duracoat Galvanized Hot Pink |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1840 |
| Product code | 41251 |
| In design | Opaque Matte Light Rose |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-354 |
| Product code | 41323 |
| In design | Transparent-Frosted Rosaline |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-11F |
| Product code | 41500 |
| In design | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-169 |
| Product code | 41501 |
| In design | Inside-Color Crystal/Cotton Candy-Lined |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-379 |
| Product code | 41503 |
| In design | Copper Lined Crystal |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-741 |
| Product code | 41505 |
| In design | PermaFinish-Silver-Lined Milky Peachy Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF2126 |
| Product code | 41617 |
| In design | Transparent-Rainbow Rosaline |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-169 |
| Product code | 41619 |
| In design | Transparent-Lustered Rose |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-290 |
| Product code | 41623 |
| In design | Luminous Light Topaz/Neon Pink-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-979 |
| Product code | 41628 |
| In design | Ceylon Impatiens Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-911 |
| Product code | 41629 |
| In design | PermaFinish-Silver-Lined Milky Electric Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF2107 |
| Product code | 41632 |
| In design | Inside-Color Rainbow Crystal/Strawberry-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-771 |
| Product code | 41655 |
| In design | Copper Lined Crystal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-741 |
| Product code | 41855 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)