Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Ceylon Hot Pink |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-910 |
| Product code | 41867 |
| In design | Luminous Neon Pink |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-978 |
| Product code | 41869 |
| In design | Silver-Lined Rosaline |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-31 |
| Product code | 41965 |
| In design | Silver-Lined Frosted Rosaline |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-31F |
| Product code | 41991 |
| In design | Inside-Color Crystal/Hot Pink-Lined |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-191C |
| Product code | 41992 |
| In design | Inside-Color Luster Crystal/Hot Pink-Lined |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-785 |
| Product code | 41993 |
| In design | Hime-Pink Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3215 |
| Product code | 42070 |
| In design | pink pastel lining |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 44473 |
| In design | pink |
| Size | 6/0 3,7 - 4,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 48257 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51340 |
| In design | pink with lustre |
| Size | 6/0 (3,7 - 4,3mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 51345 |
| In design | transparent with pink lining |
| Size | 11/0 (2,0 - 2,2mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 51346 |
| In design | pink |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 38528 |
| In design | PermaFinish-Matte Galvanized Pink Lilac |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF553F |
| Product code | 41634 |
| In design | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-421 |
| Product code | 41791 |
| In design | Ceylon Frosted Innocent Pink |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-145F |
| Product code | 41866 |
| In design | in brass colour, pink, purple, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50470 |
| In design | white, in brass colour, pink, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50473 |
| In design | salmon |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34981 |
| In design | light pink |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34984 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)