Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black with metallic reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-27105) |
| Product code | 39633 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980) |
| Product code | 39634 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-81800) |
| Product code | 39120 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39121 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39123 |
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-14415) |
| Product code | 39124 |
| In design | light orange |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-14413) |
| Product code | 39126 |
| In design | gold |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39129 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-00000) |
| Product code | 39134 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60080-00000) |
| Product code | 39136 |
| In design | turquoise |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-00000) |
| Product code | 39137 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-00000) |
| Product code | 39139 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-00000) |
| Product code | 39141 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 39143 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20040-00000) |
| Product code | 39148 |
| In design | dark yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (10080-00000) |
| Product code | 39149 |
| In design | frosted white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39156 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39157 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 40047 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)