Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent with copper lining |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-68105) |
| Product code | 39483 |
| In design | copper |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0177) |
| Product code | 39485 |
| In design | brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (13630) |
| Product code | 39488 |
| In design | bronze |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-14415) |
| Product code | 39492 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28101) |
| Product code | 39503 |
| In design | black with silver reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-29536) |
| Product code | 39504 |
| In design | silver |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27000) |
| Product code | 39506 |
| In design | silver |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0170) |
| Product code | 39507 |
| In design | hematite |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-14400) |
| Product code | 39509 |
| In design | black with silver reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-27001) |
| Product code | 39510 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980) |
| Product code | 39514 |
| In design | transparent |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39518 |
| In design | matt crystal |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-84110) |
| Product code | 39520 |
| In design | frosted white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39522 |
| In design | frosted white |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39523 |
| In design | yellow |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (83120) |
| Product code | 39528 |
| In design | neon pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-25123) |
| Product code | 39533 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91250) |
| Product code | 39546 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230) |
| Product code | 39555 |
| In design | light green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200) |
| Product code | 39557 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)