Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50230) |
| Product code | 39206 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39223 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39224 |
| In design | green with a black pattern |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (26507) |
| Product code | 39234 |
| In design | purple marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (03000-15926) |
| Product code | 39282 |
| In design | brown marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-18549) |
| Product code | 39294 |
| In design | frosted white |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39342 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200) |
| Product code | 39358 |
| In design | pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70350) |
| Product code | 39373 |
| In design | red |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91250) |
| Product code | 39374 |
| In design | black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39516 |
| In design | pink |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (71200) |
| Product code | 39535 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (91260) |
| Product code | 39545 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080) |
| Product code | 39547 |
| In design | dark red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39551 |
| In design | red |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (93200) |
| Product code | 39553 |
| In design | frosted turquoise |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39566 |
| In design | purple |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20060) |
| Product code | 39592 |
| In design | dark red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90110-00000) |
| Product code | 39131 |
| In design | red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (90080-00000) |
| Product code | 39132 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)