Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-14415) |
| Product code | 39124 |
| In design | light orange |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-14413) |
| Product code | 39126 |
| In design | gold |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39129 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-00000) |
| Product code | 39134 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60080-00000) |
| Product code | 39136 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-00000) |
| Product code | 39139 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-00000) |
| Product code | 39141 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 39143 |
| In design | frosted white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39156 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39157 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 40047 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
| In design | dark brown |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-24107) |
| Product code | 39311 |
| In design | pearly green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77058) |
| Product code | 39396 |
| In design | turquoise with gold reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69266) |
| Product code | 39412 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (34010) |
| Product code | 39427 |
| In design | light green marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200-14400) |
| Product code | 39558 |
| In design | blue with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26307) |
| Product code | 39586 |
| In design | frosted white |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (01000) |
| Product code | 39162 |
| In design | dark red |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (90100) |
| Product code | 39199 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)