Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | frosted turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (61100) |
| Product code | 39405 |
| In design | turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39406 |
| In design | mint |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-29569) |
| Product code | 39407 |
| In design | pearly turquoise |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77060) |
| Product code | 39409 |
| In design | turquoise marble |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (63150-86800) |
| Product code | 39411 |
| In design | light turquoise with gold reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-69267) |
| Product code | 39413 |
| In design | light blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30020-84110) |
| Product code | 39420 |
| In design | light blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60010) |
| Product code | 39422 |
| In design | light blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030)030 |
| Product code | 39425 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030)040 |
| Product code | 39430 |
| In design | navy blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (33070) |
| Product code | 39433 |
| In design | pearly blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-79031) |
| Product code | 39435 |
| In design | blue with white and black pattern |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26307) |
| Product code | 39439 |
| In design | light blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60080) |
| Product code | 39441 |
| In design | light purple |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20020) |
| Product code | 39444 |
| In design | purple |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20060) |
| Product code | 39446 |
| In design | transparent with purple lining |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-44828) |
| Product code | 39457 |
| In design | light brown |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (13020) |
| Product code | 39463 |
| In design | cream marble |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-14413) |
| Product code | 39464 |
| In design | cream |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-70411) |
| Product code | 39465 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)