Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | bronze |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-15780) |
| Product code | 39300 |
| In design | brown with gold and copper reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (10230-27101) |
| Product code | 39301 |
| In design | transparent with copper shine |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-27101) |
| Product code | 39304 |
| In design | brown with white and black patterns |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (26117) |
| Product code | 39309 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (00030-28101) |
| Product code | 39323 |
| In design | silver |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0170) |
| Product code | 39327 |
| In design | hematite |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-14400) |
| Product code | 39328 |
| In design | black with silver reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-27001) |
| Product code | 39329 |
| In design | black |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980) |
| Product code | 39334 |
| In design | black |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39336 |
| In design | transparent |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39338 |
| In design | transparent |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39340 |
| In design | pearly white |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-70402) |
| Product code | 39345 |
| In design | pearly white |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-24001) |
| Product code | 39346 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-81800) |
| Product code | 39347 |
| In design | yellow |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (80020) |
| Product code | 39348 |
| In design | neon orange |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-25122) |
| Product code | 39354 |
| In design | orange |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (93130) |
| Product code | 39355 |
| In design | neon pink |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010-25123) |
| Product code | 39356 |
| In design | transparent with pink lining |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-44873) |
| Product code | 39362 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)