Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Transparent-Rainbow-Frosted Black Diamond |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-176AF |
| Product code | 41825 |
| In design | mix of colours |
| Size | 10 - 16 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 140 pcs |
| Product code | 46925 |
| In design | mix of colours |
| Size | mix |
| Note | package contains a mixture of one and two hole beads of different sizes and shapes |
| Product code | 49923 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | shades of green colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14859 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14863 |
| In design | crystal with bottom patterns |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 00030/29936 |
| Product code | 34918 |
| In design | black with a top design |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 23980/22001 |
| Product code | 34958 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39502 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-28701 |
| Product code | 39991 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110-28701 |
| Product code | 39997 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70210-28701 |
| Product code | 39999 |
| In design | purple with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70350-28701 |
| Product code | 40001 |
| In design | light red with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90080-28701 |
| Product code | 40003 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90090-28701 |
| Product code | 40005 |
| In design | dark red with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 90110-28701 |
| Product code | 40007 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60220-28701 |
| Product code | 40013 |
| In design | dark blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 30050-28701 |
| Product code | 40019 |
| In design | dark blue with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 30080-28701 |
| Product code | 40021 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-28701 |
| Product code | 40029 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)