Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14094 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14095 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14096 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42388 |
| In design | mix of colours |
| Size | 6 - 16 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 170 pcs |
| Product code | 46702 |
| In design | mix of colours |
| Size | 4 - 23 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = cca 100 ks |
| Product code | 46703 |
| In design | mix of colours |
| Size | 10 - 15 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 120 pcs |
| Product code | 46705 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 - 12 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 140 pcs |
| Product code | 46706 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | white, black, red, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50464 |
| In design | cream, orange, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50465 |
| In design | white, blue, grey, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50467 |
| In design | green, purple, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50468 |
| In design | cream, orange, in gold colour, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50471 |
| In design | white, in brass colour, orange, blue, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50472 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16127 |
| In design | shades of pink colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16128 |
| In design | shades of yellow colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16129 |
| In design | shades of red colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16130 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16131 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)