Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42379 |
| In design | purple with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21495) |
| Product code | 39144 |
| In design | shades of beige |
| Size | různé |
| Note | 100 g = cca 100 ks |
| Product code | 49826 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39145 |
| In design | blue with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21435) |
| Product code | 39146 |
| In design | shades of red colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 42382 |
| In design | shades of burgundy |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 120 pcs |
| Product code | 49827 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42383 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42384 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42385 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 40048 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42386 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 42387 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14086 |
| In design | shades of orange colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14088 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14091 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14092 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14094 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14095 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14096 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)