Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | black with plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-27401 |
| Product code | 40039 |
| In design | Matte-Color Mauve Mocha |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-703 |
| Product code | 41752 |
| In design | Matte-Color Andromeda |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-704 |
| Product code | 41756 |
| In design | mix of colours |
| Size | 9 - 14 mm |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 48150 |
| In design | mix of colours |
| Size | 8 - 13 mm |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 48151 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39181 |
| In design | grey marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-65431) |
| Product code | 39212 |
| In design | blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60210-28701) |
| Product code | 39227 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39238 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (60020-28701) |
| Product code | 39242 |
| In design | pink with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-28701) |
| Product code | 39360 |
| In design | white with a rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (03000-28701) |
| Product code | 39524 |
| In design | light blue with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-28701) |
| Product code | 39577 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39635 |
| In design | matt transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28771) |
| Product code | 39122 |
| In design | white, in brass colour, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50466 |
| In design | in brass colour, pink, purple, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50470 |
| In design | white, in brass colour, pink, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50473 |
| In design | Mix Child's Play |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9116 |
| Product code | 41241 |
| In design | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-2642F |
| Product code | 41547 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)