Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16132 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16133 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16134 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16135 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16136 |
| In design | mix of colours |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16137 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 17279 |
| In design | mix of shades of green colour |
| Size | různé |
| Weight | 50 g |
| Product code | 21987 |
| In design | mix of transparent colours |
| Size | 2 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 22055 |
| In design | transparent |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 37093 |
| In design | black |
| Size | 4, 6, 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 20 g = approx. 50 - 100 pcs |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 37112 |
| In design | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1053 |
| Product code | 41282 |
| In design | Palladium Amy Gold Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-542 |
| Product code | 41283 |
| In design | Palladium Spectrum Gold |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-541 |
| Product code | 41289 |
| In design | Mix Tropical Heat |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9108 |
| Product code | 41310 |
| In design | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1056 |
| Product code | 41332 |
| In design | Higher-Metallic June Bug |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-506 |
| Product code | 41534 |
| In design | Metallic Iris-Purple |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-85 |
| Product code | 41555 |
| In design | Metallic Nebula |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-82 |
| Product code | 41767 |
| In design | Higher-Metallic Dragonfly |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-505 |
| Product code | 41805 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)