Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light green |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51333 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | green with lustre |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51342 |
| In design | shades of green colour |
| Size | 4-10 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 25 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 14859 |
| In design | matt dark green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 30 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 53240-84010 |
| Product code | 38398 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38847 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38854 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 38855 |
| In design | pearly green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-77058) |
| Product code | 39396 |
| In design | light green marble |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (54200-14400) |
| Product code | 39558 |
| In design | light green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39648 |
| In design | green |
| Size | 15x8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 39649 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Green Teal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF561 |
| Product code | 41702 |
| In design | Metallic Iris-Green/Brown |
| Size | 8/0 = 3 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 3 g = approx. 200 pcs |
| Manufacturer code | TN-08-84 |
| Product code | 42027 |
| In design | green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (50230) |
| Product code | 39206 |
| In design | grey marble |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (02010-65431) |
| Product code | 39212 |
| In design | light green |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (54220) |
| Product code | 39224 |
| In design | green with a black pattern |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (26507) |
| Product code | 39234 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39238 |
| In design | green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13646 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)