Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Sea Foam-Lined |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-952 |
| Product code | 41521 |
| In design | Matte-Color Dark Olive |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-617 |
| Product code | 41526 |
| In design | Inside-Color Aqua/Light Jonquil-Lined |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-954 |
| Product code | 41532 |
| In design | Higher-Metallic June Bug |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-506 |
| Product code | 41534 |
| In design | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-167BDF |
| Product code | 41536 |
| In design | Silver-Lined Teal |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-27BD |
| Product code | 41538 |
| In design | Luminous Neon Green |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-805 |
| Product code | 41676 |
| In design | Opaque-Frosted Mint Green |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-47F |
| Product code | 41685 |
| In design | Silver-Lined Olivine |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-37 |
| Product code | 41693 |
| In design | Gold-Lustered Green Tea |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-457 |
| Product code | 41695 |
| In design | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-167BDF |
| Product code | 41708 |
| In design | Higher-Metallic Dragonfly |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-505 |
| Product code | 41805 |
| In design | Metallic Moss |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-89 |
| Product code | 41810 |
| In design | Reflection-Neon Green |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-2503 |
| Product code | 41890 |
| In design | Opaque Mint Green |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-47 |
| Product code | 41894 |
| In design | Matte-Color Dark Olive |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-617 |
| Product code | 41997 |
| In design | Bonsai-Green/Black Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3209 |
| Product code | 42073 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 57120 |
| Product code | 45958 |
| In design | olive green |
| Size | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 48541 |
| In design | green |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51326 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)