Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | green with silver lining |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Material | glass |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51719 |
| In design | light green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13645 |
| In design | Emerald |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13648 |
| In design | light green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13665 |
| In design | green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13666 |
| In design | Emerald |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13688 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13900 |
| In design | dark green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13901 |
| In design | Emerald with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13902 |
| In design | Emerald with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13922 |
| In design | green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14052 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14053 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14054 |
| In design | green |
| Size | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 20 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 14349 |
| In design | dark green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14592 |
| In design | dark green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14593 |
| In design | dark green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14594 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16131 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 17279 |
| In design | green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 18066 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)