Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | dark green |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14592 |
| In design | dark green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 14593 |
| In design | dark green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 14594 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 16131 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 20 g = approx. 600 pcs |
| Product code | 17279 |
| In design | green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 18066 |
| In design | mix of shades of green colour |
| Size | různé |
| Weight | 50 g |
| Product code | 21987 |
| In design | Purple iris |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 26054 |
| In design | Green iris |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 26058 |
| In design | green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 31160 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34654 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34655 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34656 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34657 |
| In design | green |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34988 |
| In design | grey and green |
| Size | 10/0 |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 34989 |
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Note | 17 cm contains approx. 30 beads |
| Product code | 37901 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Note | 17 cm contains approx. 22 beads |
| Product code | 37908 |
| In design | Matte Metallic Green Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-324 |
| Product code | 41264 |
| In design | Matte Metallic Purple Green Gold Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1053 |
| Product code | 41282 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)