Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | topaz with silver lining |
| Size | různé |
| Product code | 22032 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34614 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34615 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34616 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34617 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34619 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34621 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34622 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38518 |
| In design | Palladium Silver Gold Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-546 |
| Product code | 41265 |
| In design | Galvanized Olive |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-456 |
| Product code | 41266 |
| In design | Palladium Spectrum Gold |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-541 |
| Product code | 41289 |
| In design | Gold 24K Plated |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-031 |
| Product code | 41301 |
| In design | Lined Gold 24K |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-033 |
| Product code | 41302 |
| In design | Mix Tropical Heat |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9108 |
| Product code | 41310 |
| In design | Matte Metallic Bright |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 g = approx. 400 pcs |
| Manufacturer code | DB-331 |
| Product code | 41315 |
| In design | Matte Metallic Rose Gold Iris |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1056 |
| Product code | 41332 |
| In design | Transparent-Rainbow-Frosted Teal |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-167BDF |
| Product code | 41536 |
| In design | Metallic Iris-Purple |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-85 |
| Product code | 41555 |
| In design | PermaFinish-Matte Galvanized Starlight |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-PF557F |
| Product code | 41562 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)