Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Gold-Lustered Green Tea |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-457 |
| Product code | 41695 |
| In design | Metallic 24K Gold Plated |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-712 |
| Product code | 41781 |
| In design | Silver-Lined Light Topaz |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-22 |
| Product code | 41927 |
| In design | Silver-Lined Med Topaz |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-22B |
| Product code | 41928 |
| In design | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-421 |
| Product code | 41935 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF558 |
| Product code | 41943 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-PF557 |
| Product code | 41975 |
| In design | Silver-Lined Frosted Light Topaz |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-22F |
| Product code | 42008 |
| In design | Gold-Lined Crystal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 3 g = approx. 500 pcs |
| Manufacturer code | TN-11-989 |
| Product code | 42040 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38517 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 9 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38519 |
| In design | Gold-Lustered Amethyst |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-201 |
| Product code | 41637 |
| In design | Gilded Marble Red |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-1708 |
| Product code | 41658 |
| In design | Gold-Lustered Transparent Pink |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-421 |
| Product code | 41791 |
| In design | 24K Gold-Lined Crystal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 1 g = approx. 40 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-701 |
| Product code | 41932 |
| In design | Gold-Lustered African Sunset |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-329 |
| Product code | 41940 |
| In design | Metallic 24K Gold Plated |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 1 g = approx. 200 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-712 |
| Product code | 42003 |
| In design | Metallic 24K Frosted Gold Plated |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 1 g = approx. 200 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-712F |
| Product code | 42004 |
| In design | gold |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39290 |
| In design | gold |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39469 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)