Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | gold |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-97487) |
| Product code | 39470 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34620 |
| In design | yellow |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 38527 |
| In design | Mix Precious |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-MIX9047 |
| Product code | 41295 |
| In design | Duracoat Galvanized Silver |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1831 |
| Product code | 41297 |
| In design | Duracoat Galvanized Gold |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1832 |
| Product code | 41299 |
| In design | Duracoat Galvanized Yellow Gold |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-1833 |
| Product code | 41300 |
| In design | Galvanized Gold Dyed |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-411 |
| Product code | 41324 |
| In design | Galvanized Champagne |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-433 |
| Product code | 41326 |
| In design | Semi Glazed Rainbow-Jet |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-2642F |
| Product code | 41547 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-PF558 |
| Product code | 41556 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-PF557 |
| Product code | 41564 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Sweet Blush |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF552 |
| Product code | 41621 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Yellow Gold |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF559 |
| Product code | 41780 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF557 |
| Product code | 41782 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF558 |
| Product code | 41812 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Starlight |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF557 |
| Product code | 41930 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Aluminum |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-PF558 |
| Product code | 41973 |
| In design | Galvanized Starlight |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-557 |
| Product code | 42006 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)