Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Ceylon Snowflake |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-141 |
| Product code | 41837 |
| In design | Transparent-Rainbow Crystal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-161 |
| Product code | 41838 |
| In design | Silver-Lined Crystal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-21 |
| Product code | 41844 |
| In design | Transparent Crystal |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-1 |
| Product code | 41952 |
| In design | Transparent-Rainbow Crystal |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-161 |
| Product code | 41958 |
| In design | Silver-Lined Crystal |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-21 |
| Product code | 41961 |
| In design | Inside-Color Rainbow Crystal/Light Capri-Lined |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-263 |
| Product code | 41968 |
| In design | Gold-Lined Crystal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 3 g = approx. 500 pcs |
| Manufacturer code | TN-11-989 |
| Product code | 42040 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 43312 |
| In design | transparent |
| Size | 12 mm |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 43313 |
| In design | transparent |
| Size | 14 mm |
| Manufacturer code | 00030 |
| Product code | 43314 |
| In design | clear, brown with AB coating |
| Size | 11/0 2,0 - 2,2 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 48547 |
| In design | clear with light fiber |
| Size | 8/0 2,8 - 3,2 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 48549 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 51337 |
| In design | white opal with gold simili |
| Size | 20 mm |
| Manufacturer code | 01000/98521 |
| Product code | 34906 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 9 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 78102 |
| Product code | 38523 |
| In design | transparent |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 39990 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-28701 |
| Product code | 39991 |
| In design | transparent with silver plating |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 45 pcs are enough for approx. 17 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-27001 |
| Product code | 40034 |
| In design | Silver-Lined Frosted Crystal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-21F |
| Product code | 41599 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)