Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | dark brown |
| Size | 4 - 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 12 - 16 pcs |
| Product code | 46031 |
| In design | yellow-white |
| Size | 4 - 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 14 - 18 pcs |
| Product code | 46032 |
| In design | red dyed |
| Size | 5 - 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 10 - 14 pcs |
| Product code | 46033 |
| In design | green dyed |
| Size | 5 - 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 10 - 14 pcs |
| Product code | 46034 |
| In design | brown |
| Size | 6 - 12 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 12 - 25 pcs |
| Product code | 46035 |
| In design | dark brown |
| Size | 6 - 12 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 15 - 25 pcs |
| Product code | 46036 |
| In design | yellow-white |
| Size | 6 - 12 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 25 - 35 pcs |
| Product code | 46037 |
| In design | dark brown |
| Size | 16 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 fastenings + spacer |
| Product code | 46038 |
| In design | brown |
| Size | 16 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 2 fastenings + spacer |
| Product code | 46039 |
| In design | light yellow willow wicker |
| Size | ø 20 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 13 cm |
| Product code | 46306 |
| In design | light yellow willow wicker |
| Size | ø 10 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 7 cm |
| Product code | 46308 |
| In design | dark brown willow wicker |
| Size | ø 20 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 10 cm |
| Product code | 46310 |
| In design | white natural wicker |
| Size | ø 25 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 16 cm |
| Product code | 46311 |
| In design | grey natural wicker |
| Size | ø 25 cm |
| Note | wreath inner diameter is 16 cm |
| Product code | 46314 |
| In design | modré dobarvované |
| Size | 5 - 7 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 8 - 12 pcs |
| Product code | 46323 |
| In design | natural dyed |
| Size | 100 x 140 mm |
| Note | mix of blue, pink and purple flowers with green leaves |
| Product code | 46358 |
| In design | natural dyed |
| Size | 75 x 100 mm |
| Note | mix of white flowers with green stems |
| Product code | 46359 |
| In design | natural dyed |
| Size | 75 x 100 mm |
| Note | mix of yellow and orange flowers with green leaves |
| Product code | 46360 |
| In design | natural dyed |
| Size | 75 x 100 mm |
| Note | mix of yellow flowers with green leaves |
| Product code | 46361 |
| In design | natural dyed |
| Size | 75 x 100 mm |
| Note | mix of yellow, pink and purple flowers with green leaves |
| Product code | 46362 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)