Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Size | 18 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 4,5 mm |
| Product code | 45532 |
| Size | 20 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 6,5 mm |
| Product code | 45533 |
| Size | 40 x 7 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 25 mm |
| Product code | 45538 |
| Size | 50 x 10 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 29,6 mm |
| Product code | 45539 |
| Size | 60 x 10 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 38 mm |
| Product code | 45540 |
| Size | 70 x 10 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 48 mm |
| Product code | 45541 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 8 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Peru |
| Product code | 45608 |
| In design | natural mineral |
| Size | 18 x 16 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Product code | 45618 |
| Size | 10,5 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45778 |
| Size | 21 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45779 |
| Size | 34,5 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45780 |
| Size | 10 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45781 |
| Size | 15 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45782 |
| Size | 20 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45783 |
| Size | 26 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45784 |
| Size | 33,5 cm |
| Note | made from light bamboo |
| Product code | 45785 |
| In design | brown |
| Size | 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 30 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46024 |
| In design | dark brown |
| Size | 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 30 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46025 |
| In design | brown |
| Size | 8 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | approx. 22 pcs are needed for 18 cm |
| Product code | 46027 |
| In design | brown |
| Size | 4 - 6 mm |
| Material | natural amber |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 1 g = approx. 12 - 16 pcs |
| Product code | 46030 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)