Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Size | 50x10 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43826 |
| Size | 50 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43827 |
| Size | 70 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43828 |
| Size | 72 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43830 |
| Size | 85 mm |
| Material | natural beech wood |
| Product code | 43836 |
| Size | 15 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45487 |
| Size | 20 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45488 |
| Size | 25 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45489 |
| Size | 15 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45491 |
| Size | 20 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45492 |
| Size | 20 x 10 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45493 |
| Size | 30 x 15 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45494 |
| Size | 20 x 15 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45495 |
| Size | 30 x 20 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45496 |
| Size | 30 x 15 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45498 |
| Size | 24 x 12 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45506 |
| Size | 15 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 6 mm |
| Product code | 45528 |
| Size | 18 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 7 mm |
| Product code | 45529 |
| Size | 20 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 8 mm |
| Product code | 45530 |
| Size | 25 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 10 mm |
| Product code | 45531 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)