Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 03000 |
| Product code | 38423 |
| In design | matt white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 03000-84010 |
| Product code | 38424 |
| In design | matt pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 73010-84010 |
| Product code | 38428 |
| In design | transparent pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 70110 |
| Product code | 38429 |
| In design | red |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 93220 |
| Product code | 38437 |
| In design | blue transparent glass |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60040 |
| Product code | 38449 |
| In design | matte transparent blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 60040-84010 |
| Product code | 38450 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38463 |
| In design | matt black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 22 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38464 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010 |
| Product code | 38465 |
| In design | matte transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 00010-84010 |
| Product code | 38466 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980 |
| Product code | 38469 |
| In design | matt black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 18 pcs are enough for approx. 18 cm bracelet |
| Manufacturer code | 23980-84010 |
| Product code | 38470 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38518 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 78102 |
| Product code | 38522 |
| In design | Opaque Chalk White |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-200 |
| Product code | 41233 |
| In design | White Pearl |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-201 |
| Product code | 41235 |
| In design | Crystal Luster |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-050 |
| Product code | 41237 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-051 |
| Product code | 41238 |
| In design | Inside C. Lined Off White AB |
| Size | 11/0 = 1,6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 3 g = approx. 600 pcs |
| Manufacturer code | DB-052 |
| Product code | 41239 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)