Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 40048 |
| In design | shades of purple colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42386 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 42387 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 40049 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14086 |
| In design | shades of orange colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14088 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14091 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14092 |
| In design | shades of brown colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14094 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14095 |
| In design | shades of travertine |
| Size | různé |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 250 pcs |
| Product code | 14096 |
| In design | shades of black colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42388 |
| In design | mix of colours |
| Size | 5 - 12 mm |
| Weight | 100 g |
| Material | glass |
| Note | 100 g = approx. 140 pcs |
| Product code | 46706 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 40050 |
| In design | white |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50389 |
| In design | white |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 50390 |
| In design | white |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50391 |
| In design | light yellow |
| Size | 4 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 50392 |
| In design | light yellow |
| Size | 6 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Product code | 50393 |
| In design | light yellow |
| Size | 8 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 50394 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)