Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | green |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44300 |
| In design | grey with white and black pattern |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (26107) |
| Product code | 39625 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44301 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39627 |
| In design | silver |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27000) |
| Product code | 39628 |
| In design | black with metallic reflection |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-27105) |
| Product code | 39633 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980) |
| Product code | 39634 |
| In design | blue |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44289 |
| In design | blue |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44290 |
| In design | black with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-28701) |
| Product code | 39118 |
| In design | blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44291 |
| In design | transparent with rainbow reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-28701) |
| Product code | 39119 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-81800) |
| Product code | 39120 |
| In design | transparent with silver reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-27001) |
| Product code | 39121 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-84110) |
| Product code | 39123 |
| In design | bronze |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-14415) |
| Product code | 39124 |
| In design | light orange |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030-14413) |
| Product code | 39126 |
| In design | gold |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-K0171) |
| Product code | 39129 |
| In design | hematite |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 38875 |
| In design | pink |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (70100-00000) |
| Product code | 39134 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)