Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (60080-00000) |
| Product code | 39136 |
| In design | turquoise |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-00000) |
| Product code | 39137 |
| In design | green |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (50230-00000) |
| Product code | 39139 |
| In design | light blue |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (30030-00000) |
| Product code | 39141 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-00000) |
| Product code | 39143 |
| In design | shades of white colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42379 |
| In design | purple with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21495) |
| Product code | 39144 |
| In design | shades of beige |
| Size | různé |
| Note | 100 g = cca 100 ks |
| Product code | 49826 |
| In design | green with metal reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21455) |
| Product code | 39145 |
| In design | blue with metallic reflection |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (23980-21435) |
| Product code | 39146 |
| In design | shades of red colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 42382 |
| In design | purple |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (20040-00000) |
| Product code | 39148 |
| In design | dark yellow |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (10080-00000) |
| Product code | 39149 |
| In design | shades of burgundy |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 120 pcs |
| Product code | 49827 |
| In design | frosted white |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (02010) |
| Product code | 39156 |
| In design | shades of green colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42383 |
| In design | transparent |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 39157 |
| In design | shades of turquoise colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 70 pcs |
| Product code | 42384 |
| In design | transparent |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Manufacturer code | (00030) |
| Product code | 40047 |
| In design | shades of blue colour |
| Size | různé |
| Note | 100 g = approx. 80 pcs |
| Product code | 42385 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)