Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | petrol blue |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46002 |
| In design | petrol blue |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46012 |
| In design | in silver colour |
| Material | base metal |
| Note | univerzální velikost |
| Product code | 50603 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 5 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48264 |
| In design | mix of colours |
| Material | 100% polyester |
| Note | set contains 10 chenille balls (10 x 65 m) |
| Product code | 49870 |
| In design | neon orange |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49969 |
| In design | grey |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49972 |
| In design | nougat color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49975 |
| In design | mint color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49980 |
| In design | blue-grey |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49982 |
| In design | blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49985 |
| In design | purple |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49986 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49991 |
| In design | light pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49993 |
| In design | vanilla color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49995 |
| In design | white |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49997 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50257 |
| In design | red |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50258 |
| In design | blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50261 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)