Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | cream |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50345 |
| In design | basic colours |
| Size | 10 x ~ 27 m |
| Weight | 10 x 10 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | pack contains 10 pcs of wire |
| Product code | 48056 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 10 x ~ 27 m |
| Weight | 10 x 10 g |
| Material | 100% cotton |
| Note | pack contains 10 pcs of wire |
| Product code | 48057 |
| In design | light pink |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 49767 |
| In design | light blue |
| Size | 0,5 mm |
| Material | 100% cotton |
| Note | 1 ball = 85 m |
| Product code | 22426 |
| In design | pastel multicoloured |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 47506 |
| In design | light pink |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46001 |
| In design | light purple |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46799 |
| In design | red |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 45998 |
| In design | light blue |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46003 |
| In design | beige |
| Size | 3 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46000 |
| In design | natural |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46006 |
| In design | beige |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46010 |
| In design | light purple |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46800 |
| In design | black |
| Size | 5 mm |
| Note | cord length is ± 100 m |
| Product code | 46007 |
| Size | cca 9 - 11 cm |
| Note | package contains yarn, crochet hook, eyelets, filler and instructions |
| Product code | 47748 |
| Size | cca 13 cm |
| Note | set contains 4 yarns, crochet hook, embroidery needle, 2 eyelets and instructions |
| Product code | 48051 |
| Size | cca 12 cm |
| Note | set includes 4 yarns, 1 detail yarn, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48191 |
| Size | cca 6 x 5 cm |
| Note | package contains 6 yarns, 7 polystyrene eggs, crochet hook, embroidery needle and instructions |
| Product code | 48196 |
| Size | cca 18 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 2 stitches, plastic clasp, crochet hook, filler and instructions |
| Product code | 48265 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)