Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | chocolate color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49974 |
| In design | beige |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49976 |
| In design | ecru |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49977 |
| In design | olive |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49978 |
| In design | green |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49979 |
| In design | turquoise |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49981 |
| In design | light blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49983 |
| In design | light blue |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49984 |
| In design | lilac |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49987 |
| In design | raspberry color |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49988 |
| In design | red |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49989 |
| In design | pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49990 |
| In design | light pink |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49992 |
| In design | mustard |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49994 |
| In design | cream |
| Weight | 25 g |
| Material | 100% polyester |
| Note | the ball is 65 m long, recommended hook size 3 mm |
| Product code | 49996 |
| Size | cca 12,5 cm |
| Note | set includes 6 yarns, 3.5 mm crochet hook, 2 plastic clips, string, embroidery needle and picture instructions |
| Product code | 50204 |
| In design | white |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50254 |
| In design | yellow |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50255 |
| In design | orange |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50256 |
| In design | green |
| Weight | 25 g |
| Material | 99% cotton, 1% polyester |
| Note | the ball is 57,5 m, recommended hook size 3 - 4 mm |
| Product code | 50259 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)