Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | silicon and tempered plastic |
| Size | Ø 15 x 11 cm |
| Note | silikonová forma s podpěrou, vhodná pro opakované použití |
| Product code | 50057 |
| In design | silicon and tempered plastic |
| Size | 12 x 12 cm |
| Note | silikonová forma s podpěrou, vhodná pro opakované použití |
| Product code | 50058 |
| In design | grey |
| Weight | 350 g |
| Note | paste for surface concrete appearance in light grey |
| Product code | 50183 |
| Size | 155 x 150 x 52 mm |
| Volume | 240 ml |
| Material | silicone |
| Note | v balení 2 x kovová miska na vonné vosky, forma slouží k opakovanému použití |
| Product code | 50540 |
| Size | 69 x 45 mm |
| Volume | 70 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44162 |
| Size | 111 x 111 x 12 mm |
| Volume | 60 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44164 |
| Size | 146 x 136 x 12 mm |
| Volume | 70 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44166 |
| Size | 198 x 15 mm |
| Volume | 270 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44169 |
| Size | 197 x 15 mm |
| Volume | 230 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44170 |
| Size | 96 x 58 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 44178 |
| Size | 130 x 130 x 10 mm |
| Volume | 170 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46054 |
| Size | 128 x 10 mm |
| Volume | 130 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46055 |
| Size | 77 mm |
| Volume | 15 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46487 |
| Size | 72 mm |
| Volume | 15 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46488 |
| Size | 88 x 77 x 25 mm |
| Volume | 90 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46906 |
| Size | 135 - 150 x 10 mm |
| Volume | 60 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46929 |
| Size | 135 - 150 x 10 mm |
| Volume | 85 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46930 |
| Size | 81 x 58 x 95 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47409 |
| Size | 76 x 64 x 102 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47410 |
| Size | 70 x 60 x 102 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47411 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)