Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 160x100x45mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49561 |
| Size | 130x85x20mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49562 |
| Size | 65x30mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49563 |
| Size | 130x60x30mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49564 |
| Size | 190x60x30mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49565 |
| Size | 155 x 155 x 12 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49567 |
| Size | 70 x 60 x 105 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49568 |
| Size | 110x50x15mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49571 |
| Size | 75 x 100 mm |
| Material | akryl |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49572 |
| Size | 60 x 80 x 27 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49573 |
| Size | 70 x 60 x 100 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49574 |
| Size | 230 x 190 x 25 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49578 |
| Size | 300 x 175 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49579 |
| Size | 90 x 25 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49580 |
| Size | 40 x 67 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49581 |
| Size | 65 x 130 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49582 |
| Size | 45 x 95 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49583 |
| Size | 48 x 46 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49584 |
| Size | 210 x 140 x 11 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49837 |
| In design | silicon and tempered plastic |
| Size | 19 x 10 x 8,5 cm |
| Note | silikonová forma s podpěrou, vhodná pro opakované použití |
| Product code | 50056 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)