Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 90 x 90 x 90 mm |
| Volume | 180 + 80 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46927 |
| Size | 90 x 90 x 90 mm |
| Volume | 150 + 80 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 46928 |
| Size | 180 x 95 x 20mm |
| Volume | 160 ml |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47400 |
| Size | ø 16,5 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47407 |
| Size | 88 x 72 x 108 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47408 |
| Size | 100 x 55 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47413 |
| Size | 102 x 73 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47420 |
| Size | 109 x 105 x 37 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47423 |
| Size | 160 x 140 x 35 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47785 |
| Size | 170 x 140 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47787 |
| Size | 200 x 190 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 47789 |
| Size | 110 x 111 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49274 |
| Size | 18,4 x 10 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49276 |
| Size | 7,7 x 8 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49277 |
| Size | 7,6 x 8 cm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49278 |
| Size | ⌀ 85 x 40 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49546 |
| Size | 250 x 170 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49552 |
| Size | 105 x 105 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49555 |
| Size | 100 x 80 x 10 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49556 |
| Size | 110 x 110 x 20 mm |
| Material | silicone |
| Note | for repeated use |
| Product code | 49557 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)