Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Opaque-Rainbow White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-401 |
| Product code | 41592 |
| In design | Inside-Color Crystal/Snow-Lined |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-981 |
| Product code | 41594 |
| In design | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-761 |
| Product code | 41595 |
| In design | Opaque White |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-41 |
| Product code | 41834 |
| In design | Opaque-Frosted White |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-41F |
| Product code | 41835 |
| In design | Opaque-Rainbow White |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-401 |
| Product code | 41840 |
| In design | Ceylon Snowflake |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-141 |
| Product code | 41957 |
| In design | Opaque White |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-41 |
| Product code | 41982 |
| In design | Opaque-Frosted White |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-41F |
| Product code | 41983 |
| In design | Opaque-Lustered White |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-121 |
| Product code | 41984 |
| In design | Opaque-Rainbow White |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-401 |
| Product code | 41986 |
| In design | Hasu-White Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3212 |
| Product code | 42067 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-761 |
| Product code | 41841 |
| In design | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF21F |
| Product code | 41842 |
| In design | white, in brass colour, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50466 |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50469 |
| In design | white, in brass colour, pink, transparent |
| Size | 1 - 5 mm |
| Material | glass |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Product code | 50473 |
| In design | chalky white |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31173 |
| In design | silver |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 38525 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)