Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Opaque-Lustered White |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-121 |
| Product code | 41488 |
| In design | Opaque-Rainbow White |
| Size | 15/0 = 1,5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 5 g = approx. 1200 pcs |
| Manufacturer code | TR-15-401 |
| Product code | 41490 |
| In design | Opaque White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-41 |
| Product code | 41584 |
| In design | Opaque-Frosted White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-41F |
| Product code | 41585 |
| In design | Opaque-Lustered White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-121 |
| Product code | 41586 |
| In design | Ceylon Snowflake |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-141 |
| Product code | 41587 |
| In design | Ceylon Frosted Snowflake |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-141F |
| Product code | 41588 |
| In design | Transparent-Rainbow-Frosted Crystal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-161F |
| Product code | 41591 |
| In design | Opaque-Rainbow White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-401 |
| Product code | 41592 |
| In design | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-761 |
| Product code | 41595 |
| In design | Opaque-Rainbow White |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-401 |
| Product code | 41840 |
| In design | Ceylon Snowflake |
| Size | 6/0 = 4 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TR-06-141 |
| Product code | 41957 |
| In design | Opaque-Frosted White |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-41F |
| Product code | 41983 |
| In design | Ceylon Snowflake |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = 550 pcs |
| Manufacturer code | TB-01-141 |
| Product code | 42052 |
| In design | Hasu-White Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3212 |
| Product code | 42067 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)