Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Reflection-Neon Green |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-2503 |
| Product code | 41890 |
| In design | Opaque Mint Green |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-47 |
| Product code | 41894 |
| In design | Matte-Color Dark Olive |
| Size | 11/0 = 1,8 mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 5 g = approx. 1000 pcs |
| Manufacturer code | TT-01-617 |
| Product code | 41997 |
| In design | Bonsai-Green/Black Mix |
| Size | mix |
| Note | 7 g = approx. 100 pcs |
| Manufacturer code | TX-01-3209 |
| Product code | 42073 |
| In design | olive green |
| Size | 2/0 5,8 - 6,3 mm |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 48541 |
| In design | green |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51326 |
| In design | light green |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51333 |
| In design | lesklé vícebarevné |
| Size | 1/0 (6,6 mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 1,8 - 2,8 mm |
| Product code | 51334 |
| In design | green with lustre |
| Size | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Weight | 50 g |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 51342 |
| In design | PermaFinish-Galvanized Green Teal |
| Size | 11/0 = 2,2 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 7 g = approx. 700 pcs |
| Manufacturer code | TR-11-PF561 |
| Product code | 41702 |
| In design | Glow In The Dark-Silver-Lined Crystal/Glow Green |
| Size | 8/0 = 3,1 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 7 g = approx. 280 pcs |
| Manufacturer code | TR-08-PF2700S |
| Product code | 41914 |
| In design | Metallic Iris-Green/Brown |
| Size | 8/0 = 3 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 3 g = approx. 200 pcs |
| Manufacturer code | TN-08-84 |
| Product code | 42027 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13900 |
| In design | dark green |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 13901 |
| In design | green with silver lining |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13920 |
| In design | dark green |
| Size | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 13921 |
| In design | green |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 18076 |
| In design | Green iris |
| Size | 10/0 2,2-2,4mm |
| Hole width | 0,9 mm |
| Note | 20 g = approx. 1800 pcs |
| Product code | 26053 |
| In design | Purple iris |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 26059 |
| In design | green |
| Size | 8/0 2,8-3,2mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 20 g = approx. 840 pcs |
| Product code | 31180 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)