Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38518 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 78102 |
| Product code | 38522 |
| In design | red with silver lining |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 97070 |
| Product code | 45957 |
| In design | Candy star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47989 |
| In design | Golden aurora |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47992 |
| In design | Golden dream |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47993 |
| In design | Silvery star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47994 |
| In design | Snow white |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47995 |
| In design | Red white |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47996 |
| In design | Golden star |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 47999 |
| In design | Gold |
| Size | 27 mm |
| Note | magic pearl diameter = 27 mm |
| Product code | 48002 |
| In design | in gold colour |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1,7 mm |
| Product code | 22396 |
| In design | in gold colour |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2,1 mm |
| Product code | 22397 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38517 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 9 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 17050 |
| Product code | 38519 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 9 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Manufacturer code | 78102 |
| Product code | 38523 |
| In design | cream |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38795 |
| In design | gold |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38802 |
| In design | red |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38816 |
| In design | turquoise |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 38837 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)