Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | cream |
| Size | 3-12 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 520 pcs |
| Product code | 17014 |
| In design | in silver colour |
| Size | 3-12 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Note | 50 g = approx. 240 pcs |
| Product code | 17015 |
| In design | in silver colour |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Product code | 22387 |
| In design | in silver colour |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 22388 |
| In design | in gold colour |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Product code | 22393 |
| In design | in gold colour |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 22394 |
| In design | in gold colour |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Product code | 22395 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34604 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34605 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34606 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34607 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34610 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34611 |
| In design | transparent with silver lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34612 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34614 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 20 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 90 pcs |
| Product code | 34615 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34616 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 30 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 g = approx. 50 pcs |
| Product code | 34617 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 15 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 110 pcs |
| Product code | 34619 |
| In design | transparent with gold lining |
| Size | 25 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 15 g = approx. 75 pcs |
| Product code | 34621 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)