Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | natural dyed material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49210 |
| In design | natural dyed material |
| Size | 7 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 9 pcs = approx. 6,3 cm |
| Product code | 49211 |
| In design | natural dyed material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49212 |
| In design | natural dyed material |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 6 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49213 |
| In design | natural material |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Note | 6 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49224 |
| In design | natural material |
| Size | 10 mm |
| Note | 6 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49227 |
| In design | natural material |
| Size | 12 mm |
| Hole width | 2,1 mm |
| Note | 5 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49230 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49464 |
| Size | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 49517 |
| Size | 45 - 110 x 2,5 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains specific motifs depicted |
| Product code | 50434 |
| Size | 20 - 35 x 2,5 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains a mixture of random motifs |
| Product code | 50435 |
| Size | cca 20 x 20 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains a mixture of random motifs |
| Product code | 47736 |
| In design | natural material |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2,1 mm |
| Note | set of 2 beads |
| Product code | 37968 |
| Size | 12 mm |
| Material | wood Schima Superba |
| Hole width | 3,1 mm |
| Product code | 43748 |
| Size | 10 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45486 |
| Size | 20 x 10 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 45497 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45589 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Kanada |
| Product code | 45590 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | Brazílie |
| Product code | 45591 |
| In design | natural mineral |
| Size | 14 x 11 mm |
| Hole width | 5 mm |
| Locations | USA |
| Product code | 45592 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)