Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | natural material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,4 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49215 |
| In design | natural material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49216 |
| In design | natural material |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49218 |
| In design | natural material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49219 |
| In design | natural material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49220 |
| In design | natural material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,3 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49222 |
| In design | natural material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49223 |
| In design | natural material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49225 |
| In design | natural material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,6 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49226 |
| In design | natural material |
| Size | 9 mm |
| Hole width | 1,8 mm |
| Note | 7 pcs = approx. 6,3 cm |
| Product code | 49228 |
| In design | natural material |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Note | 6 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49229 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49316 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49317 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49318 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49319 |
| In design | synthetic mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49320 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49321 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49322 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Austrálie, Indie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49323 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | Uruguay |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49325 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)