Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Peru |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49174 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49175 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49176 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Indie |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49177 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49181 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49182 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,2 mm |
| Locations | Čína |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49183 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49184 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49185 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Locations | Mexiko |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49186 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49187 |
| In design | natural mineral |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49188 |
| In design | natural mineral |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1,1 mm |
| Locations | Afrika |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49189 |
| In design | natural dyed material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49200 |
| In design | natural dyed material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49202 |
| In design | natural material |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49204 |
| In design | natural material |
| Size | 5 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Note | 12 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49205 |
| In design | natural material |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Note | 10 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49206 |
| In design | natural material |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 8 pcs = approx. 6,4 cm |
| Product code | 49208 |
| In design | natural material |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Note | 15 pcs = approx. 6 cm |
| Product code | 49214 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)