Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
22. 4. se slaví Den Země. Proto jsme se rozhodli od 22. do 30. dubna 2026 zlevnit o 15 % různé kreativní nezbytnosti z přírodních materiálů. Pro využití slevy je třeba v košíku zadat slevový kód: TYDENZEME. S 15% slevou tak můžete nakoupit dřevěné korálky, včetně těch z exotického dřeva, minerály a drahé kameny, dna na háčkované košíky, dřevěné výřezy z překližky na macramé, sušené květiny, přírodní Reslin pryskyřici a mnoho dalšího! Slevový kód není možné kombinovat s jinými slevovými kódy. Vytvořte si šperk nebo dekoraci s nádechem přírody a poznejte krásnu přírodních materiálů!
| Size | cca 15 - 30 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | the package contains a mixture of random motifs |
| Product code | 49515 |
| Size | 55 x 22 x 2,5 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | double-sided decor |
| Product code | 50431 |
| Size | 55 x 20 x 2,5 mm |
| Material | wooden plywood |
| Note | double-sided decor |
| Product code | 50432 |
| Size | 8 x 7 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46104 |
| Size | 8,9 x 10 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46105 |
| Size | 15 x 12 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46106 |
| Size | 15 x 11 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46110 |
| Size | 8 x 8 x 0,4 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 4 mm |
| Product code | 46102 |
| Size | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 49518 |
| Size | 8 x 8 x 0,3 cm |
| Material | wooden plywood |
| Note | material thickness is 3 mm |
| Product code | 49519 |
| In design | brown |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46196 |
| In design | brown |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46197 |
| In design | brown |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 46198 |
| In design | black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 39029 |
| In design | black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 39030 |
| In design | black |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 2 mm |
| Product code | 39031 |
| In design | wire |
| Size | ø 30 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 20.5 cm |
| Product code | 46315 |
| In design | wire |
| Size | ø 25 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 17.5 cm |
| Product code | 46938 |
| In design | wire |
| Size | ø 20 cm |
| Note | wreath inner diameter is approx. 12 cm |
| Product code | 46939 |
| In design | mix of nine colours |
| Size | 6 - 10 mm |
| Note | 25 g = approx. 150 pcs |
| Product code | 12822 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)