Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Pearl Effect Light Creamrose |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44779 |
| In design | Pearlescent Cream |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44800 |
| In design | Crystal Magic Black |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,6 mm |
| Product code | 44816 |
| In design | Pearl Effect Light Creamrose |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44819 |
| In design | Pearlescent Cream |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44840 |
| In design | Crystal Magic Black |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 0,7 mm |
| Product code | 44856 |
| In design | Pearl Effect Light Creamrose |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44859 |
| In design | Crystal Magic Black |
| Size | 8 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44896 |
| In design | Pearl Effect White |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44897 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44978 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 14 mm |
| Hole width | 1,5 mm |
| Product code | 44980 |
| In design | Crystal |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44987 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44988 |
| In design | Crystal Honey |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44989 |
| In design | Jet |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44990 |
| In design | Aqua Bohemica |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44992 |
| In design | Light Amethyst |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44993 |
| In design | Light Rose |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44994 |
| In design | Peridot |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44996 |
| In design | Pink Sapphire |
| Size | 6 x 10 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44997 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)