Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | Crystal Honey |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44536 |
| In design | Jet |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44542 |
| In design | Jet Hematite |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44543 |
| In design | Amethyst |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44546 |
| In design | Chrysolite |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44557 |
| In design | Chrysolite Opal |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44558 |
| In design | Light Amethyst |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44570 |
| In design | Light Rose |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44572 |
| In design | Light Sapphire Opal |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44574 |
| In design | Light Siam |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44575 |
| In design | Rose AB |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44585 |
| In design | Rose Opal |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44586 |
| In design | Siam |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44589 |
| In design | Crystal |
| Size | 6 mm |
| Hole width | 1 mm |
| Product code | 44597 |
| In design | Crystal |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44657 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44658 |
| In design | Crystal Honey |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44662 |
| In design | Jet |
| Size | 3 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44664 |
| In design | Crystal |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44677 |
| In design | Crystal AB |
| Size | 4 mm |
| Hole width | 0,8 mm |
| Product code | 44678 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)