Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Note | max. washing temperature 60 °C |
| Manufacturer code | 92761 |
| Product code | 37568 |
| Note | max. washing temperature 60 °C |
| Manufacturer code | 92766 |
| Product code | 37573 |
| Note | max. washing temperature 60 °C |
| Manufacturer code | 92771 |
| Product code | 37578 |
| Note | set of paints for children |
| Manufacturer code | CK29103 |
| Product code | 44438 |
| In design | orange |
| Size | 20 ml |
| Product code | 45679 |
| In design | pink |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45683 |
| In design | purple |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45684 |
| In design | gold |
| Size | 20 ml |
| Note | glow-in-the-dark paint |
| Product code | 45688 |
| Note | max. washing temperature 60 °C |
| Manufacturer code | 92769 |
| Product code | 37576 |
| Volume | 29 ml |
| Note | max. washing temperature 30 °C |
| Manufacturer code | 49600 |
| Product code | 37866 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49640 |
| Product code | 37869 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49641 |
| Product code | 37870 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49642 |
| Product code | 37871 |
| Note | pack contains 1000 pcs |
| Manufacturer code | 49643 |
| Product code | 37872 |
| Note | set of 5 pcs of brushes for children |
| Manufacturer code | CK553030 |
| Product code | 44439 |
| In design | transparent |
| Volume | 29 ml |
| Manufacturer code | CK24381 |
| Product code | 44441 |
| In design | transparent |
| Manufacturer code | CK79401 |
| Product code | 44443 |
| In design | transparent |
| Manufacturer code | DU319754 |
| Product code | 44445 |
| In design | transparent |
| Manufacturer code | DU319730 |
| Product code | 44446 |
| In design | transparent |
| Manufacturer code | DU319792 |
| Product code | 44447 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)