Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | white |
| Size | 30 x 40 x 1,6 cm |
| Note | 4x coated canvas with weight 330 g/m² |
| Product code | 47334 |
| In design | mix of colours |
| Size | 12 x 12 x 100 mm |
| Note | set contains 6 chalks |
| Product code | 47337 |
| Size | 26,5 x 18,5 cm |
| Note | set includes 6 plastic templates |
| Product code | 47944 |
| Size | 10 x 11,5 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48354 |
| Size | 9 x 12cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48364 |
| Size | 9 x 12 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48365 |
| Size | 18 x 24 x 2,5 cm |
| Note | set includes 3 self-adhesive patterns, 3 key rings, coloured rhinestones, applicator, wax square and tray |
| Product code | 48370 |
| Size | 11,5 x 10 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48560 |
| Size | 12 x 11 cm |
| Note | set includes self-adhesive wooden plate with pattern, base, rhinestones, applicator, wax square, tray and instructions |
| Product code | 48561 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48562 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48565 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48567 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48573 |
| Size | 18 x 26 cm |
| Note | 50 lined pages, diamonding time approx. 2 - 3 hours |
| Product code | 48574 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 48578 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 48580 |
| In design | wood |
| Size | 19 cm |
| Product code | 48585 |
| In design | wood |
| Size | 19 cm |
| Product code | 48586 |
| Size | cca 5 - 6 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, 2 applicators, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 6 cm |
| Product code | 49588 |
| Size | cca 5 - 7 cm |
| Note | set includes sticker sheet, coloured rhinestones, applicator, wax square and rhinestone tray, sticker size is 5 - 7 cm |
| Product code | 49589 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)