Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| Size | 40 х 50 cm |
| Note | with wooden frame, package includes canvas with pattern, brushes and paints |
| Product code | 49782 |
| Size | 40 х 50 cm |
| Note | with wooden frame, package includes canvas with pattern, brushes and paints |
| Product code | 49786 |
| In design | pencil hardness from 2B to 6B |
| Note | set includes pencils, crayons, chalks, angles, shaping rubber and paper eraser |
| Product code | 49800 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49802 |
| Note | oil-based crayons with a 3.8 mm ink diameter |
| Product code | 49803 |
| In design | (105) Titan White |
| Volume | 120 ml |
| Note | ideal for painting on canvas, wood or paper |
| Product code | 49873 |
| In design | (617) Yellowish Green |
| Volume | 120 ml |
| Note | ideal for painting on canvas, wood or paper |
| Product code | 49899 |
| In design | (104) Zinc White |
| Volume | 250 ml |
| Note | ideal for painting on canvas, wood or paper |
| Product code | 49911 |
| In design | colorful |
| Size | 3 - 22 mm |
| Note | the rhinestones are on a transparent self-adhesive film that you stick directly onto the skin |
| Product code | 50087 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50173 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50175 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50176 |
| Size | 35 x 45 cm |
| Note | picture in strips, the package also includes a set of tools |
| Product code | 50177 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)