Your shopping basket is empty
We offer so much stuff that you can't choose? :-)
Contact us, We will be happy to advise you
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49333 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49334 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49335 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49350 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49351 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49352 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49366 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | A |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49368 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49370 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Brazílie |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49371 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Quality | AA |
| Locations | Afghánistán |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49377 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Locations | Srí Lanka |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49378 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Srí Lanka |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49379 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Srí Lanka |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49380 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Španělsko |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49382 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Španělsko |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49383 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49388 |
| In design | natural mineral |
| Size | 4 mm |
| Hole width | cca 0,8 - 1 mm |
| Locations | Jižní Afrika, Čína |
| Note | 18 cm = approx. 45 pieces |
| Product code | 49389 |
| In design | natural mineral |
| Size | 2 mm |
| Hole width | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 90 pieces |
| Product code | 49390 |
| In design | natural mineral |
| Size | 3 mm |
| Hole width | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Quality | AAA |
| Locations | USA |
| Note | 18 cm = approx. 60 pieces |
| Product code | 49391 |
It’s still us, we just changed from Korálky.cz to Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)